2018
Шановні переможці та Ваші наставники, батьки, друзі! Вітаємо всіх переможців та учасників із завершенням та підведенням підсумків конкурсу "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці. Усім переможцям (1-3 місця, Подяки) будуть протягом квітня надіслані їхні нагороди поштою на вказані в заявках адреси.
Бажаємо всім успіху!
Результати заочного конкурсу "Змагаймось за нове життя!" (Леся Українка)
"Аудіовізуальний твір"
№ з/п | Прізвище, ім'я, по батькові учасника | Вікова категорія | Назва твору | Назва навчального закладу | Область | Місце |
1 | Воробець Христина Олегівна' | Студент' | Твої листи завжди пахнуть зів'ялими трояндами' | Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' | Дніпропетровська' | 1 місце |
2 | Дегтяр Вікторія Андріївна' | Студент' | Відповідь' | Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' | Дніпропетровська' | 2 місце |
3 | Кіон Катерина Вікторівна, творча група 3ВС' | Студент' | Лісова пісня' | Відокремлений підрозділ "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка"' | Луганська' | 2 місце |
4 | Кузьменко Катерина' | 10-11' | Життя і творчість Лесі Українки' | Великодальницький навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"' | Одеська обл, Біляївський район' | 2 місце |
5 | Лоренцо Софія | 1-4 | Стежками Лесі | Італія | 1 місце | |
6 | Привалов Андрій' | 8-9' | Леся Українка у загальносвітовому контексті' | НВК "Загальноосвітня школа 1-3 ступенів - дитячий садок" с.Великоплоске,Великомихайлівського району Одеської області' | Одеська' | 2 місце |
7 | 'Різник Ігор Євгенович' | '8-9' | 'Леся Українка. Дитина - індиго ХІХ століття' | 'Лисівська ЗОШ І-ІІІ ст.Покровської районної ради Донецької області' | Донецька'' | 1 місце |
8 | Сергієнко Олександра Ігорівна' | 10-11' | Леся Українка і Крим' | Херсонській академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті' | Херсонська' | 1 місце |
9 | Склянчук Анна Олександрівна' | 8-9' | Волинь в житті Лесі Українки' | Любомльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2' | Волинська' | 1 місце |
10 | Слушева Дар'я Ростиславівна' | 5-7' | Літо краснеє минуло' | Писарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області' | Луганська' | подяка |
Театральний колектив Знахідка | 05.июл | Я буду вічно жити… | Львівська ДДМШ №10 | Львів | 1 місце | |
"ВОКАЛ"
№ з/п | Прізвище, ім'я, по батькові учасника | Вікова категорія | Назва твору | Назва навчального закладу | Область | Місце |
1 | Чернобай Арина Сергіївна | '10-11' | '"Колискова"' | 'Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Сєвєродонецька Луганської області' | Луганська'' | 1 місце |
2 | Іваник Карина Дмитрівна | 10-11' | Колискова' | Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' | Донецька' | 1 місце |
3 | Безпала Вікторія Володимирівна' | Студент' | літературно - музична композиція "Без надії сподіваюсь"' | Гадяцький коледж культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського' | Полтавська' | 1 місце |
4 | Данько Ірина Олексіївна, Шаповалов Олексій Вікторович' | Студент' | Contra spem spero ...' | ДЗ "Луганський державний медичний університет" м. Рубіжне' | Луганська' | 1 місце |
5 | Тиха Дарина Романівна | 8-9' | Пісня "Давня весна"' | Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | Донецька' | 1 місце |
6 | Півошенко Олексій Максимович | '8-9' | '"Давня весна"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | 1 місце |
7 | Карпець Олександра Андріївна' | '8-9' | '"На зеленому горбочку"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | 1 місце |
8 | Атаманчук Елеонора Богдана | пам'яті Лесі Українки | 1 місце | |||
9 | Кушнір Софія | 8' | Лесина мрія | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області"' | Волинська' | 1 місце |
10 | Народний аматорський колектив «Світанок» | 1 місце | ||||
11 | Бердичевська Катерина Юріївна' | 10-11' | Пісня "Стояла я і слухала весну"' | Помічнянська ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя України Березняка Є.С.' | Кіровоградська' | 1 місце |
12 | Жовко Олександра | '8-9' | «Досадонька» | 1 місце | ||
13 | Бердичевська Катерина | 10-11' | «Стояла я і слухала весну» | 1 місце | ||
14 | Погоріла Дар'я Русланівна' | 10-11' | "Стояла я і слухала весну"' | Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' | Харківська' | 1 місце |
15 | Народний аматорський колектив «Світанок» | Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія | 1 місце | |||
16 | Андрющенко Анна Андріївна | '8-9' | 'Єсть у мене одна...' | 'Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області' | Луганська | 1місце |
17 | Чонка Артур , Журба Анжеліка Юріївна, Бондарчук Віолетта Юріївна' | 10-11' | "Вечірня година"' | КЗ "Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії"' | Луганська' | 1місце |
18 | Погоріла Дар'я Русланівна | 10-11' | "Стояла я і слухала весну"' | Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' | Харківська' | 1місце |
19 | Марчук Олена | До товаришів | ? | 1місце | ||
20 | Попович Олеся Степанівна | 10-11' | "Гетьте,думи,ви хмари осінні!"(муз.Ярослава Степового,сл. Лесі Українки)' | Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №21' | Тернопільська' | 2 місце |
21 | Швець Софія | уста говорять | ? | 2 місце | ||
22 | Шатохіна Аліна Олександрівна, Вагеник Богдан Дмитрович' | Студент' | Давня весна' | Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' | Дніпропетровська' | 2 місце |
23 | Чишко Анастасія, Оголюк Анастасія | студенти | "Давня весна"' | Новокаховський приладобудівний технікум | Херсонська | 2 місце |
24 | Вокальний ансамбль «Мрія» | «Мій шлях» триголосся | 2 місце | |||
25 | Гладиш В. | 10-11' | Словянської спеціалізованої школи-інтернату№23 | 2 місце | ||
26 | Дует | студенти | «Давня весна» | Новокаховський прилад обуд. технікум | 2 місце | |
27 | Гаврилюк Діана Віталіївна, Струк Марта Антонівна | 10-11' | "Давня весна"' | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №16 ім. В. Левицького.' | Тернопільська' | 3 місце |
28 | Мельниченко Ірина Юріївна | 10-11' | Досадонька' | Мигіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Миколаївської області' | Миколаївська' | 3 місце |
29 | Журавльова Аліна | '8-9' | «Хотіла б я піснею стати» 8 клас | Дробишевська ЗОШ | Донецька' | 3 місце |
30 | Мельниченко Ірина | 10-11' | «Досадонька» | 3 місце | ||
31 | Костенко Ліза | мультик + Казка про Оха | м. Добропілля | ? | 3місце | |
32 | Цуркан Олександра, Делієргієв Радіон | 10-11' | «Давня весна» | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | 3 місце |
33 | Гладиш Валерій | "Давня весна" | Словянська школа-інтернет №23 | Донецька' | 1 місце | |
|
НОМІНАЦІЯ «ДЕКЛАМАЦІЯ» | ||||||
№ з/п | Прізвище, ім'я, по батькові учасника | Вікова категорія | Назва твору | Назва навчального закладу | Область | Місце | |
1 | 'Дзюбинська Валерія Андріївна' | '1-4' | '«Красо України, Подолля!»' | 'Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки' | Тернопільська'' | 1 місце | |
2 | 'Іващенко Марія Вячеславівна' | '1-4' | 'Вірш "Перемога"' | 'Красноградська гімназія "Гранд", Красноградської районної державної адміністрації, Харківської області' | Харківська'' | 1 місце | |
3 | 'Пархоменко Єлизавета Ігорівна' | '1-4' | 'Колискова' | 'Прелесненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' | Донецька'' | 1 місце | |
4 | 'Возна Вікторія Сергіївна' | '1-4' | 'Вишеньки' | 'Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської районної ради Черкаської області' | Черкаська'' | 1 місце | |
5 | 'Недава Софія' | '10-11' | 'Дочка Ієфая' | 'КЗО,,Спеціалізована середня загальноосвітня школа 22 з поглибленим вивченням іноземної мови,,м.Дніпра' | Дніпропетровська'' | 1 місце | |
6 | 'Гончар Олександра Олександрівна' | 'Студент' | 'Одержима. Л.Українка' | 'Вищий навчальний комунальний заклад "Балтське педагогічне училище" Одеської області' | Одеська' | 1 місце | |
7 | Реутенко Анна Юріївна' | 10-11' | "Твої листи завжди пахнуть зів’ялими трояндами..."' | Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' | Харківська' | 1 місце | |
8 | Софія Лоренцо-Хорова' | 1-4' | CONTRA SPEM SPERO' | Українська суботня школа "Престиж"' | Італія'Рим | 1 місце | |
9 | 'Головков Данило Сергійович' | '10-11' | '"Коли дивлюсь глибоко в любі очі"' | 'КЗ "Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії"' | 'Луганська' | 1 місце | |
10 | 'Конах Анна Миколаївна' | '10-11' | '"Товаришці на спомин"' | 'Загальноосвітня школа І - ІІІ ст. с. Седлище' | Волинська | 1 місце | |
11 | 'Ковальчук Богдана Анатоліївна' | '10-11' | 'Леся Українка "В'язень"' | 'ОНЗ "Любешівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"' | 'Волинська' | 1 місце | |
12 | 'Павлік Дарина Володимирівна' | '8-9' | '"Мрії в бурю"' | 'Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. В'язівне Любешівського району Волинської області' | 'Волинська' | 1 місце | |
13 | 'Кисіль Анастасія Ростиславівна' | '10-11' | '«Чом я не можу злинути угору…»' | 'Залізницька загально-освітня школа І-ІІІ ст. ім. І.Пасевича Любешівського району Волинської області' | 'Волинська' | 1 місце | |
14 | 'Бадиця Яна Олегівна' | '5-7' | 'Уривок з твору "Сльози перли"' | 'Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 імені Героя України Березняка Є. С,' | 'Кіровоградська' | 1 місце | |
15 | 'Кузнецов Андрій Васильович' | '10-11' | '"Порвалася нескінчена розмова..." Леся Українка' | 'Золотівський професійний ліцей' | 'Луганська' | 1 місце | |
16 | 'Андрюшина Євгенія Олексіївна' | '5-7' | 'Конвалія' | 'Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості Балаклійської районної ради Харківської області, гурток "Подих Мельпомени"' | 'Харківська' | 1 місце | |
17 | 'Харченко Марія Олексіївна' | '1-4' | '"На столітній ювілей української літератури"' | 'Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №15 Слов'янської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | 1 місце | |
18 | 'Сіроштан Андрій Олександрович' | 'Студент' | '"Бояриня"' | 'Дніпродзержинський коледж фізичного виховання' | 'Дніпропетровська' | 1 місце | |
19 | 'Сафонова Тетяна Русланівна' | 'Студент' | 'Тішся, дитино,поки маленька... Л.Українка' | 'Дніпропетровськ5ий державний університет внутрішніх справ' | 'Дніпропетровська' | 1 місце | |
20 | 'Грищук Світлана Романівна' | '8-9' | '"До мого фортепіано"' | 'Глибоцький ліцей' | 'Чернівецька' | 1 місце | |
21 | 'Кареба Максим Володимирович' | '8-9' | 'Леся Українка. "Давня казка" (уривок).' | 'Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' | 'Херсонська область' | 1 місце | |
22 | 'Крамар Олександра Михайлівна' | '5-7' | '" І шукаю вгорі я тієї зорі..." (Триптих)' | 'Українська гімназія ім. І.Я. Франка м. Тернопіль' | 'Тернопільська обл.' | 1 місце | |
23 | 'Шелюх Микита Андрійович' | '5-7' | 'На роковини Шевченка' | 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1' | 'Донецька' | 1 місце | |
24 | 'ГАЛАС САРА' | '1-4' | 'Леся Українка – «Сонечко встало, прокинулось ясне…»' | 'ВОСЬМИРІЧНА ШКОЛА РЕМЕТИ' | 'МАРАМУРЕШ' | 1 місце | |
25 | 'Чемоданова Поліна Денисівна' | '1-4' | '"Вишеньки"' | 'Навчально-виховний комплекс "Михайлівська загальноосвітня школа - дошкільний заклад" Покровської райдержадміністрації Донецької області' | 'Донецька' | 1 місце | |
26 | 'Габалевич Віра' | '8-9' | 'Леся Українка "Одержима" Монолог Міріам' | 'Державна дитяча школа мистецтв № 10 м.Львова' | 'Львівська' | 1 місце | |
27 | 'Коваль Анна Юріївна' | '1-4' | 'Леся Українка "Contra spem spero!"' | 'Глибоцька гімназія' | 'Чернівецька' | 1 місце | |
28 | 'Сеніцка Роксолана' | '5-7' | 'Contra spem spero' | 'Львівська державна дитяча школа мистецтв №10' | 'Львівська' | 1 місце | |
29 | 'Черних Роман і Тамара' | '1-4' | 'вибрані твори Лесі Українки' | 'Українська школа «Еллісів» в Осло / Den Ukrainske skolen «Ellisiv» i Oslo' | 'Norge' | 1 місце | |
30 | 'Приходько Дар'я Андріївна' | '8-9' | 'Чи пам'ятаєш,коли я говорила' | 'Первомайська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8' | 'Миколаївська' | 1 місце | |
31 | 'Теляшенко Артем Юрійович' | '10-11' | 'Легенда' | 'ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"' | 'Луганська' | 1 місце | |
32 | 'Скляренко Денис Олександрович' | '10-11' | 'Пан народовець' | 'ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"' | 'Луганська' | 1 місце | |
33 | 'Єгорова Софія Вадимівна' | '10-11' | '"Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами..."' | 'Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської обл.' | 'Харківська' | 1 місце | |
34 | 'Бербенко Артем Юрійович' | '5-7' | '"Сім струн" ("До")' | 'Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області' | 'Донецька' | 1 місце | |
35 | 'Олійник Каміла Андріївна' | '1-4' | '"Пташка сизокрила"' | 'Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -10 Добропільської міської ради' | 'Донецкая область' | 1 місце | |
36 | 'Грошев Іван Денисович' | '1-4' | 'Леся Українка. "Мамо, іде вже зима..."' | 'Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' | 'Херсонська' | 1 місце | |
37 | 'Склянчук Анна Олександрівна' | '8-9' | 'Вязень' | 'Любомльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2' | 'Волинська' | 1 місце | |
38 | 'Зоренко Іван Миколайович' | '8-9' | '«Ні! я покорити її не здолаю…»' | 'Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області' | 'Херсонська' | 1 місце | |
39 | 'Бондаренко Поліна Олександрівна' | '10-11' | 'Монолог Міріам з драматичної поеми "Одержима"' | 'Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області' | 'Херсонська' | 1 місце | |
40 | 'Бучка Софія Олександрівна' | '1-4' | 'уривок з казки Л.Українки "Біда навчить"' | 'Загальноосвітня школа І-ІІІступенів №1' | 'Чернівецька' | 1 місце | |
41 | 'Пономар Анна Романівна' | '8-9' | '"На давній мотив"' | 'Лучанська філії КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів' | 'Сумська' | 1 місце | |
42 | 'Войчук Артем Андрійович' | 'Студент' | 'Коли дивлюсь глибоко в любі очі' | 'Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба' | 'Харківська' | 1 місце | |
43 | 'Максимюк Олександр' | '1-4' | 'Скрізь плач, і стогін, і ридання....' | 'Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня #4' | 'Чернівецька' | 1 місце | |
44 | Смоляр Анна | 11 - б | На руїнах | Луцька ЗОШ № 25 | 1 місце | ||
45 | Андрієнко Анастасія | '10-11' | Уста говорять | 'Черкаська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області' | 'Донецька' | 1 місце | |
46 | Галєтова Лада | '1-4' | НА роковини | клуб Гвоздичка | Мелітополь | 1 місце | |
47 | Варава Алла | 11 кл | Мрія далекая | Волноваська зош №6 | Донецька | 1 місце | |
48 | 'Чонка Артур Сергійович' | '10-11' | '"Про Лесю Українку"' | 'КЗ "Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії"' | 'Луганська' | 1місце | |
49 | 'Котов Д.' | '1-4' | 'лірика' | 'Українська школа «Еллісів» в Осло / Den Ukrainske skolen «Ellisiv» i Oslo' | 'Norway' | 1місце | |
50 | 'Кулик Марта Юріївна' | '8-9' | '"В магазині квіток"' | 'Жидачівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад»' | 'Львівська' | 1місце | |
51 | 'Соловей Ольга Іванівна' | 'Студент' | '"Жіночий портрет"' | 'ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж "' | 'Тернопільська' | 1місце | |
52 | 'Роман Юлія Богданівна' | 'Студент' | 'Хотіла б я тебе мов плющ ,обняти' | 'ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж "' | 'Тернопільська' | 1місце | |
53 | Гут Анастасія | 4 | на човні | Милівецька зош І-ІІ ст Чортківського р-ну, | Тернопільська | 1місце | |
54 | 'Ляпота Марина Владиславівна' | '1-4' | '"Літо краснеє минуло..."' | 'Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка' | Харківська'' | 2 місце | |
55 | 'Біла Аміна Олександрівна' | '5-7' | '"Давня весна"' | 'Тарасівський навчально-виховний комплекс Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області' | Донецька'' | 2 місце | |
56 | 'Вовк Катерина' | '1-4' | 'Конвалія' | 'Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської районної ради Черкаської області' | Черкаська'' | 2 місце | |
57 | Дикун Дар'я Володимирівна' | 1-4' | Contra spem spero! (Без надії сподіваюсь!)' | Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' | Донецька' | 2 місце | |
58 | 'Юріна Олександра Віталіївна' | '1-4' | 'Літо краснеє минуло...' | 'Новоекономічна загальноосвітня школа I - III ступенів' | 'Донецька' | 2 місце | |
59 | 'Мамедова Еміне Енверівна' | 'Студент' | 'Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами' | 'Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя' | 'Тернопільська' | 2 місце | |
60 | 'Оласюк Марія Станіславівна' | '8-9' | '«Сон літньої ночі»' | 'Залізницька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені І.Пасевича Любешівського району Волинської області' | 'Волинська' | 2 місце | |
61 | 'Поліщук Іван Андрійо вич, Масюк Андрій Сергійович, Швайко Олександр Анатолійо вич' | '8-9' | '«Божа іскра»' | 'Залізницька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені І..Пасевича Любешівського району Волинської області' | 'Волинська' | 2 місце | |
62 | 'Гордінець Аліна Ігорівна' | '5-7' | '"Давня весна"' | 'Сможенська ЗОШ І-ІІ ступенів' | 'Львівська' | 2 місце | |
63 | 'Крижко Анна Олександрівна' | '5-7' | 'Леся Українка "Мамо, прийшла вже зима"' | 'Громівська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів , Новотроїцького району' | 'Херсонська' | 2 місце | |
64 | 'Дударєва Анастасія' | '8-9' | 'Давня весна' | 'Навчально-виховний комплекс "Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Покровської районної ради' | 'Донецька' | 2 місце | |
65 | 'Безверха Анна Віталіївна' | '5-7' | '"Давня весна"' | 'Глибоцький ліцей' | 'Чернівецька' | 2 місце | |
66 | 'Кручко Анастасія Андріївна' | '5-7' | '"Конвалія"' | 'Глибоцький ліцей' | 'Чернівецька' | 2 місце | |
67 | 'Онищенко Анастасія' | '1-4' | 'Хотіла б я піснею стати' | 'Привільська ЗОШ І -ІІІст.' | 'Донецька' | 2 місце | |
68 | 'Прихожай Альона' | '1-4' | 'Вечірня година' | 'Привільська ЗОШ І -ІІІст.' | 'Донецька' | 2 місце | |
69 | 'Новохатка Марко' | '1-4' | '"Калина" Леся Українка' | 'Володимирівська ЗОШ і-ІІІ ступенів № 1 Волноваської райдержадміністрації, Донецької області' | 'Донецька' | 2 місце | |
70 | 'Стоян Крістіна Юріївна' | '5-7' | 'Леся Українка "Сльози-перли"' | 'Глибоцька гімназія' | 'Чернівецька' | 2 місце | |
71 | 'Каспрук Богдана Володимирівна' | '1-4' | 'Contra spem spero!' | 'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11' | 'Тернопільська' | 2 місце | |
72 | 'Власов Олександр Євгенович' | '1-4' | '"Мамо,іде вже зима"' | 'Діанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' | 'Донецька' | 2 місце | |
73 | 'Куртєва Дар"я Василівна' | '1-4' | 'Давня весна' | 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1' | 'Донецька' | 2 місце | |
74 | 'Ковальська Ярина Володимирівна' | '1-4' | 'Без надії сподіваюсь' | 'ЗОШ І-ІІІ ступенів села Городниця' | 'Тернопільська' | 2 місце | |
75 | 'Рец Віолетта Володимирівна' | 'Студент' | 'Ангел помсти' | 'Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' | 'Дніпропетровська' | 2 місце | |
76 | 'Фоменко Валентин Олександрович' | '10-11' | 'Як я люблю оці години праці!' | 'Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті' | 'Херсонська' | 2 місце | |
77 | 'Левченко Богдана Вікторівна' | '5-7' | '"Тиша морська"' | 'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів' | 'Сумська' | 2 місце | |
78 | 'Горбачова Руслана Дмитрівна' | '10-11' | '"Сон літньої ночі"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 м.Авдіївка Донецької області' | 'Донецька' | 2 місце | |
79 | 'Головатенко Дар'я Віталіївна' | '8-9' | '"Давня весна"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | 2 місце | |
80 | 'Полторадня Мар'яна Олександрівна' | '1-4' | '"Зоряне небо"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької' | 'Донецька' | 2 місце | |
81 | Саватєєва Еліна | 3 | Волноваха зош 5 | 2 місце | |||
82 | Кушнаренко Поліна | Новогнатівська зош | 'Донецька' | 1місце | |||
83 | Єлізарова В. | 11 кл | Так, я прожила | Новотроїцька зош | 2 місце | ||
84 | Жембровська В. | Київ | 2 місце | ||||
85 | Глущенко Софія | До мого ф-но | НВК Мирноградської міськради | Донецька | 2 місце | ||
86 | 'Герасименко Анастасія Олегівна' | '1-4' | '"Останні квіти..."' | 'Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка' | Харківська'' | 3 місце | |
87 | 'Лабковська Аріна Олегівна' | '1-4' | 'До мого фортепіано (Елегія)' | 'Красноградський навчально-виховний комплекс №2' | Харківська'' | 3 місце | |
88 | 'Дишко Дарина Володимирівна' | '10-11' | '"Уста говорять: "Він навіки згинув...""' | 'Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. села Ветли' | Волинська'' | 3 місце | |
89 | 'Муц Поліна' | '1-4' | 'Kontra spem spero' | 'Красноградський багатопрофільний ліцей' | Харківська'' | 3 місце | |
90 | 'Бовкун Анастасія Сергіївна' | '8-9' | 'Давня казка' | 'Білозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Добропільської міської ради Донецької області' | Донецька' | 3 місце | |
91 | 'Щербакова Аліна Юріївна' | '8-9' | 'Леся Українка. З листа до N. (Сергія Мержинського) «Твої листи завжди пахнуть зів'ялими трояндами…»' | 'Прелесненська ЗОШ І-ІІІ ступенів відділу освіти Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області' | Донецька'' | 3 місце | |
92 | 'Савенко Аліна Ігорівна' | '1-4' | 'Прощай, Волинь...' | 'Красноградський навчально- виховний комплекс' | Харківська'' | 3 місце | |
93 | 'Братченко Анна Володимирівна' | '10-11' | '"До мого фортепіано"' | 'Пісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області' | Луганська | 3 місце | |
94 | Садимак Анна Олександрівна, Карабут Тарас Джамілович' | 5-7' | "Про велета" (казка)' | Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Сєвєродонецька Луганської області' | Луганська' | 3 місце | |
95 | 'Крячун Вікторія Володимирівна' | '5-7' | '"Давня весна"' | 'Волноваська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, учитель української мови та літератури, І категорія' | Донецька'' | 3 місце | |
96 | 'Егоян Аріадна Артурівна' | '1-4' | 'Леся Українка «Тиша морська»' | 'Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | 3 місце | |
97 | 'Колеснікова Юлія' | '5-7' | 'Вірш "Давня весна"' | 'НВК "Загальноосвітня школа 1-3 ступенів - дитячий садок" с.Великоплоске,Великомихайлівського району Одеської області' | 'Одеська' | 3 місце | |
98 | 'Гадич Дарина Вікторівна' | '8-9' | '«Квіток, квіток, як можна більше квітів…»' | 'Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Цир' | Волинська | 3 місце | |
99 | 'Жук Оксана' | '5-7' | 'Вірш "Мій шлях"' | 'НВК "Загальноосвітня школа 1-3 ступенів - дитячий садок" с.Великоплоске,Великомихайлівського району Одеської області' | 'Одеська' | 3 місце | |
100 | 'Шпак Тарас Сергійович' | 'Студент' | '"Завжди терновий вінець"' | 'Донецький юридичний інститут МВС України' | 'Дніпропетровська' | 3 місце | |
101 | 'Ільницька Діана Богданівна' | '5-7' | 'Із циклу "В дитячому крузі" - "Мамо, іде вже зима"' | 'Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області' | 'Донецька' | 3 місце | |
102 | 'Сандуляк Анастасія Сергіївна' | '1-4' | '"Літо краснеє минуло"' | 'Глибоцький ліцей' | 'Чернівецька' | 3 місце | |
103 | 'Пагон Катерина Вадимівна' | '1-4' | '"Літо краснеє минуло"' | 'Глибоцький ліцей' | 'Чернівецька' | 3 місце | |
104 | 'Рудь Валерія Максимівна' | '5-7' | 'Вже сонечко в море сіда' | 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1' | 'Донецька' | 3 місце | |
105 | 'Теслєва Марія Віталіївна' | '1-4' | '"Красо України, Подолля!"' | 'Навчально-виховний комплекс "Михайлівська загальноосвітня школа - дошкільний заклад" Покровської райдержадміністрації Донецької області' | 'Донецька' | 3 місце | |
106 | 'Тиндик Олеся' | '8-9' | 'Леся Українка «Так прожила я цілу довгу зиму…»' | 'Державна дитяча школа мистецтв № 10 м.Львова' | 'Львівська' | 3 місце | |
107 | 'Шуліна Маргарита Денисівна' | '1-4' | 'Краса України, Подолля' | 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1' | 'Донецька' | 3 місце | |
108 | 'Чирка Уляна Іллівна' | 'Студент' | 'Калина' | 'Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' | 'Дніпропетровська' | 3 місце | |
109 | 'Чертань Марія Олександрівна та Дикий Михайло Сергійович' | '1-4' | 'Красо України, Подолля' | 'Гродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області' | 'Донецька' | 3 місце | |
110 | 'Шайхутдінова Інна Анатоліївна' | '10-11' | 'Леся Українка. Уривок із поеми "Одержима"' | 'Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' | 'Херсонська' | 3 місце | |
111 | 'Ченчик Інна Анатоліївна' | '8-9' | '"Мріє, не зрадь"' | 'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів' | 'Сумська' | 3 місце | |
112 | 'Пісковська Етель Олександрівна' | '8-9' | '"Ви щасливі,пречистії зорі"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | 3 місце | |
113 | 'Юдіна Марія, Давидов Роман' | '1-4' | '"Мамо, іде вже зима"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | 3 місце | |
114 | Новік Вікторія | 8 а | Володимирівська зош 1 | 3 місце | |||
115 | Кулікова Юлія | '1-4' | Конвалія | Привільненська зош | 'Донецька' | 3 місце | |
116 | Кулик Софія | '1-4' | Вишеньки | Привільненська зош | 'Донецька' | 3 місце | |
117 | Троян Марина | '1-4' | про Оха | Привільненська зош | 'Донецька' | 3 місце | |
118 | Терещенко Лада | Огіївський нвк | 3 місце | ||||
119 | Білобродова Анна | '1-4' | Літо краснеє | НВК Мирноградської міськради | Донецька | 3 місце | |
120 | 'Запара Дар`я Олександрівна' | '1-4' | '"Мамо, іде вже зима"' | 'Дробишевська загальноосвітня школаi-iii ступенів Лиманської міської ради' | Донецька обл. | Подяка | |
121 | 'Скрипник Давид Олександрович' | '1-4' | 'Тішся, дитино, поки ще маленька…' | 'Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою 1-3 ступенів"' | Донецька' | Подяка | |
122 | 'Денисенко Анастасія Сергіївна' | '10-11' | '"До мого фортеп'яно"' | 'Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5' | Донецька'' | Подяка | |
123 | 'Чернікова Катерина Миколаївна' | '5-7' | 'Леся Українка "Давня весна"' | 'Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' | Донецька' | Подяка | |
124 | 'Саакян Діана Грачіківна' | '8-9' | 'Цикл "Сльози-перли" "Україно!Плачу слізьми за тобою" (українська-вірменська мова)' | 'Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' | Донецька'' | Подяка | |
125 | 'Неудачин Олександр Олександрович' | '1-4' | 'Леся Українка "На зеленому горбочку..."' | 'Красноградський багатопрофільний ліцей Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' | Харківська'' | Подяка | |
126 | 'Матвійчук Софія Олексіївна' | '1-4' | 'Давня весна' | 'Гімназія "Гранд"' | Харківська'' | Подяка | |
127 | 'Ємельянов Євген' | '1-4' | '"Скрізь плач, і стогін, і ридання"' | 'Старобільська загальноосвітня школа І ступеня №2' | Луганська'' | Подяка | |
128 | 'Калашнікова Софія Олександрівна' | '1-4' | 'Казка про Оха - чародія' | 'Нижнєнський НВК "ДНЗ - ЗНЗ" № 36 Попаснянської районної ради Лаганської області' | Луганська'' | Подяка | |
129 | 'Євтєєва Катерина Сергіївна' | '8-9' | 'Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами...' | 'Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' | Донецька'' | Подяка | |
130 | 'Галицька Дар'я Вадимівна, Смоляр Максим Валерійович' | '1-4' | 'Мамо, іде вже зима' | 'Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської районної ради Черкаської області' | Черкаська'' | Подяка | |
131 | 'Пинчук Софія Романівна' | '1-4' | 'Літо краснеє минуло' | 'Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської районної ради Черкаської області' | Черкаська'' | Подяка | |
132 | 'Заїка Орина Олексіївна' | '1-4' | 'Леся Українка "Конвалія"' | 'Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' | Донецька' | Подяка | |
133 | 'Парфьонов Антон Анатолійович' | '5-7' | 'Леся Українка "Мамо, іде вже зима"' | 'Дробишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' | Донецька'' | Подяка | |
134 | 'Стець Ксенія Олегівна' | 'Студент' | Contra spem spero До мого фортеп'яно Не жаль мені, що я тебе кохаю | 'Вищий навчальний комунальний заклад "Балтське педагогічне училище" Одеської області' | Одеська'' | Подяка | |
135 | Пашковська Юлія Сергіївна' | Студент' | "Конвалія" (збірка "На крилах пісень")' | Вінницький транспортний коледж' | Вінницька' | Подяка | |
136 | Івченко Діана Олександрівна' | 1-4' | Давня весна' | Красноградський навчально-виховний комплекс №2' | Харківська | Подяка | |
137 | 'Каракай Єлизавета Олександрівна' | '8-9' | '"Contra spem spero"' | 'Маловисківський дитячо-юнацький центр "Вись"' | Кіровоградська'' | Подяка | |
138 | 'Хіщенко Марина Сергіївна' | '8-9' | '"Безсонна ніч"' | 'Маловисківський дитячо-юнацький центр "Вись"' | Кіровоградська'' | Подяка | |
139 | 'Глушко Анастасія Валеріївна' | '8-9' | '"Відповідь"' | 'Маловисківський дитячо-юнацький центр "Вись"' | Кіровоградська'' | Подяка | |
140 | 'Курило Владислав Євгенович' | '5-7' | '"Подорож до моря"' | 'Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"' | Луганська'' | Подяка | |
141 | 'Дерев'янко Софія Ігорівна' | '8-9' | '"Ви щасливі, пречистії зорі"' | 'Великодальницький навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія"' | 'Одеська' | Подяка | |
142 | 'Діденко Дар я Юріївна' | '1-4' | '"Літо краснеє минуло..."' | 'Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | Подяка | |
143 | 'Ревва Анастасія Вікторівна' | '1-4' | 'Вишеньки' | 'Новоекономічна загальноосвітня школа I - III ступенів' | 'Донецька' | Подяка | |
144 | 'Руднік Ангеліна Петрівна' | '5-7' | '"Мій шлях"' | 'Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Березичі Любешівського району Волинської області' | 'Волинська' | Подяка | |
145 | 'Маменко Дар'я Сергіївна' | '5-7' | 'Вірш "Про велета"' | 'Новостепанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' | Донецька | Подяка | |
146 | 'Бас Єлизавета Валеріївна' | '5-7' | '"Метелик"' | 'Залізницька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені І.Пасевича Любешівського району Волинської області' | 'Волинська' | Подяка | |
147 | 'Шовенко Яна Миколаївна' | '5-7' | 'Вірш "Тішся , дитино, поки ще маленька..."' | 'Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 імені Героя України Березняка Є. С,' | 'Кіровоградська' | Подяка | |
148 | 'Бевз Віталіна Дмитрівна' | '1-4' | '«І ти колись боролась, мов Ізраїль…»' | 'Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа I-III ст. №22"' | 'Дніпропетровська' | Подяка | |
149 | 'Щербина Богдана Володимирівна' | '1-4' | '"Літо краснеє минуло..."' | 'Красноградський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад)№3, Красноградської районної державної адміністрації, Харківської області' | 'Харківська' | Подяка | |
150 | 'Сергієнко Олександра Ігорівна' | '10-11' | 'Одержима' | 'Херсонській академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті' | 'Херсонська' | Подяка | |
151 | 'Ляхова Софія Анатоліївна' | '5-7' | 'Давня весна' | 'Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості Балаклійської районної ради Харківської області, гурток "Подих Мельпомени"' | 'Харківська' | Подяка | |
152 | 'Марчук Олександра Андріївна' | '1-4' | '«Тішся, дитино, поки ще маленька…»' | 'Глибоцький ліцей' | 'Чернівецька' | Подяка | |
153 | 'Зубарєва Віра Олександрівна' | '1-4' | '"Літо краснеє минуло..."' | 'Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №15 Слов'янської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | Подяка | |
154 | 'Калашник Лія Дмитрівна' | '1-4' | '"Давня весна "' | 'Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -10 Добропільської міської ради' | 'Донецкая область' | Подяка | |
155 | 'Рябика Альона Вячеславівна' | 'Студент' | '"Сон літньої ночі"' | 'Дніпродзержинський коледж фізичного виховання' | 'Дніпропетровська' | Подяка | |
156 | 'Чередюк Марина Вікторівна' | 'Студент' | 'Мріє, не зрадь!' | 'Донецький юридичний інститут МВС України' | 'Дніпропетровська' | Подяка | |
157 | 'Лисенко Вікторія Олександрівна' | '5-7' | 'Леся Українка "Мамо, іде вже зима..."' | 'Красноградський навчально-виховний комплекс № 2' | 'Харківська' | Подяка | |
158 | 'Цехмистро Анна Сергіївна' | '5-7' | 'Леся Українка "Як дитиною бувало"' | 'Красноградський навчально-виховний комплекс № 2' | 'Харківська' | Подяка | |
159 | 'Бутрій Владислава Віталіївна' | '1-4' | '"Літо краснеє минуло"' | 'Навчально-виховний комплекс "Михайлівська загальноосвітня школа - дошкільний заклад" Покровської райдержадміністрації Донецької області' | 'Донецька' | Подяка | |
160 | 'Грицак Тетяна Русланівна' | '1-4' | '"На зеленому горбочку"' | 'Навчально-виховний комплекс "Михайлівська загальноосвітня школа - дошкільний заклад" Покровської райдержадміністрації Донецької області' | 'Донецька' | Подяка | |
161 | 'Хохла Анастасія' | '1-4' | 'Леся Українка – Вечірня година' | 'Державна дитяча школа мистецтв № 10 м.Львова' | 'Львівська' | Подяка | |
162 | 'Бас Ярина' | '5-7' | 'На шлях я вийшла ранньою весною' | 'Львівська державна дитяча школа мистецтв №10' | 'Львівська' | Подяка | |
163 | 'Тополенко Аліна Романівна' | '8-9' | 'Колискова' | 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1' | 'Донецька' | Подяка | |
164 | 'Авраменко Софія,Баландіна Єва,Мотрич Анна,Розова Дарина,Сьох Аліна, Сьох Яна,Філіппенко Альбіна' | '8-9' | 'Сім струн -цикл' | 'Білозерська ЗОШ І-ІІІ ст. №18, Добропільської міської ради' | 'Донецька' | Подяка | |
165 | 'Погребняк Альбіна Олександрівна' | '5-7' | 'Вірш "Тиша морська"' | 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | 'Донецька' | Подяка | |
166 | 'Кобцев Іван Олександрович' | '10-11' | 'Вірш "Сльози - перли"' | 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | 'Донецька' | Подяка | |
167 | 'Разводова Єлизавета, Коробка Анна' | '8-9' | 'Леся Українка "Мій шлях", "До мого фортепіано"' | 'Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 Балаклійської районної ради Харківської області' | 'Харківська' | Подяка | |
168 | 'Пахомов Артем Сергійович' | '1-4' | '"Літо красніє минуло "' | 'Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -10 Добропільської міської ради' | 'Донецька область' | Подяка | |
169 | 'Блежин Надія Анатоліївна' | 'Студент' | '"Стояла я і слухала весну", "Хто вам сказав, що я слабка...", "До мого фортеп'яно"' | 'Державний навчальний заклад "Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище"' | 'Одеська обл.' | Подяка | |
170 | 'Бут Софія Ігорівна' | '5-7' | '"Забуті слова"' | 'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів' | 'Сумська' | Подяка | |
171 | 'Лукаш Оксана Миколаївна' | '8-9' | '"Хвилина розпачу"' | 'Лучанська філія КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів' | 'Сумська' | Подяка | |
172 | 'Новарчук Микола Юрійович' | 'Студент' | 'Казка про Оха-чудотвора' | 'Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба' | 'Харківська' | Подяка | |
173 | 'Карпова Олена Валеріївна' | 'Студент' | 'Твої листи завжди пахнуть зов'ялими трояндами' | 'Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба' | 'Харківська' | Подяка | |
174 | 'Татарінова Каріна Олексіївна' | '5-7' | 'Минаю я, було, долини, гори' | 'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області' | 'Донецька' | Подяка | |
175 | 'Кашпор Микола Олександрович' | '1-4' | 'Літо краснеє минуло' | 'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області' | 'Донецька' | Подяка | |
176 | Блащук Сергій Вікторович' | Студент' | Кудрявцева Наталія Анатоліївна, старший викладач кафедри філософії' | Харківська' | Подяка | ||
177 | 'Мезенцева Дар'я Юріївна' | '8-9' | '"Стояла я і слухала весну"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | Подяка | |
178 | 'Коротецький Микита Володимирович' | '1-4' | '"Вечірня година"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | Подяка | |
179 | 'Хмельов Іван Ілліч' | '1-4' | '"На зеленому горбочку"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | Подяка | |
180 | Філіпов Максим | 10 | Миколаївська зош | 'Донецька' | подяка | ||
181 | Щербина Юлія | 10 | Твої листи | Покровський НВК | 'Донецька' | подяка | |
182 | Патрикей Катерина | Безсонна ніч | Київ | подяка | |||
183 | Тосхопара Ігор | 6 кл | Легенда | Валер"янівська зош | 'Донецька' | подяка | |
184 | Смирнова Валерія | '1-4' | Мамо, іде вже | Володимирівська зош 2 | подяка | ||
185 | Ахріменко Вікторія | '1-4' | Мамо, іде вже | Володимирівська зош 2 | подяка | ||
186 | Халда Ростислав | '1-4' | Білозірська зош | подяка | |||
187 | Шерстобітова Наталія | '8-9' | Як дитиною бувало | Новоолександрівський НВК | подяка | ||
188 | Коробка А. | АЗОШ № 1 | подяка | ||||
189 | Ломізова Поліна, Гергелевич Влад | '1-4' | Мамо, іде вже | Рибинська зош Волноваської райради | Донецька | подяка | |
190 | Шепілова Юлія | '10-11' | До мого ф-но | 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | 'Донецька' | подяка | |
191 | Чугай Таїсія | '8-9' | Твої листи | 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | 'Донецька' | подяка | |
192 | Ляшок Кароліна | 5 кл | Хлібодарівський НВК Волноваського р-ну | Донецька | подяка | ||
193 | Яровий Матвій | '1-4' | Давня весна' | подяка | |||
194 | Словянська спеціальна загалноосвітня школа-інтернат № 23 | Сім струн | Словянськ | подяка | |||
195 | Дубіна Є. | Рівнопільська злш | помилка | ||||
196 | Кисельова Анастасія | Коли дивлюсь | НВК Сватовська зош | Луганськ | поядка | ||
197 | Перфілова Софія | 5 кл | У магазині квіток | Миколаївська зош | 'Донецька' | поядка | |
198 | 'Богданова Поліна Богданівна' | '' | 'Давня весна' | 'ОНЗ "Гірська БПГ"' | 'Луганська' | 2 місце | |
199 | 'Рибіна Аліна Юріївна' | '8-9' | 'А й правда, крилатим ґрунту не треба' | 'ОНЗ "Гірська БПГ"' | 'Луганська' | 3місце | |
200 | Маслєніков Микола | 1-4 | «На зеленому горбочку» | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | подяка | |
201 | Кулалаєв Ілля | 1-4 | «На зеленому горбочку» | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | подяка | |
202 | Небава Олена | 5-7 | Місячна легенда | м. Вінниця | Гуманітарна гімназія № 1 | 1 місце | |
203 | Міроненко Аліна | 5-7 | До мого фортепіано | Новотроїцька зош №4 | Донецька обл. | 1 місце | |
204 | Абрамова Дар*я | 5-7 | Святий вечір. Образок | Черкаська зош | Донецька обл. | 1місце | |
205-209 | Генник Христина, Максимчук Христина | уривок з поеми "Грішниця" | Коломийський НВК №9 "школа природ-матем ліцей" | Івано-Франківська обл | 1 місце | ||
Катеренчук Анна-Марія, Романюк Віталій | уривок з поеми "Грішниця" | Коломийський НВК №9 "школа природ-матем ліцей" | Івано-Франківська обл | 1 місце | |||
Скрипнюк Юлія | уривок з поеми "Грішниця" | Коломийський НВК №9 "школа природ-матем ліцей" | Івано-Франківська обл | 1 місце | |||
210 | Недава Софія | 10.ноя | "Дочка Ієфая" | Дніпро | Дніпропетровська'' | 1 місце | |
211-217 | В*язовікова Вікторія, Талан Ірина | уривки з поезій Лесі Українки | Славянська школа-інтернат №23 | Донецька обл. | Подяка | ||
Волкова Анастасія,Каулькіна Єва | Славянська школа-інтернат №23 | Донецька обл. | Подяка | ||||
Кучеренко Поліна, Ванютіна Олена | Славянська школа-інтернат №23 | Донецька обл. | Подяка | ||||
Солоденко Оксана | Славянська школа-інтернат №23 | Донецька обл. | Подяка | ||||
|
НОМІНАЦІЯ «Інсценування» | ||||||
№ з/п | Прізвище, ім'я, по батькові учасника | Вікова категорія | Назва твору | Назва навчального закладу | Область | Місце | |
1 | 'Довгошея Діана Вадимівна' | 'Студент' | 'В себе на вежі (виконання пісні мовою глухих, жестовою мовою)' | 'ДВНЗ І-ІІ рівня акредитації "Київський коледж легкої промисловості"' | Київська | 1 місце | |
2 | Садовський Павло Анатолійович та Епур Анастасія Ігорівна' | Студент' | Діалог Неріси та Антея з твору «Оргія»' | ВНЗ «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу»' | Одеська | 1 місце | |
3 | Олеся Тиндик, Віра Габалевич, Марія Сенів, Софія Цимбала, Мирослав Стадницький, Настя Сеніцка, Вероніка Ярошенко' | 8-9' | літертурно-музична композиція "Одержима"' | Львівська державна дитяча школа мистецтв №10' | Львівська' | 1 місце | |
4 | студентський театр "Образ" Новокаховського приладобудівного технікуму Херсонської області' | Студент' | "Минуще все, любов лиш вічна"...' | Новокаховський приладобудівний технікум' | Херсонська' | 1 місце | |
5 | Богданов Євгеній Сергійович' | 8-9' | Твір "На давній мотив"' | Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | Донецька' | 1 місце | |
6 | Каліджеєва Поліна Андріївна' | 8-9' | Твір "На давній мотив"' | Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | Донецька' | 1 місце | |
7 | Пшебитковський Владислав Борисович, ВІжанська Дарина Віталіївна' | 10-11' | Драматична поема "Бояриня"' | Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області"' | Волинська' | 1 місце | |
8 | Козьменко Денис' | 10-11' | "Лісова пісня"' | Чернівецька загальноосвітня школа I-III ступенів №38' | Чернівецька' | 1 місце | |
9 | Єрмечук Юлія' | 10-11' | "Лісова пісня"' | Чернівецька загальноосвітня школа I-III ступенів №38' | Чернівецька' | 1 місце | |
10 | Волкова Анна Олегівна' | 10-11' | Леся Українка "Бояриня"' | Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1' | Херсонська' | 1 місце | |
11 | Вірик Анастасія Григорівна' | 8-9' | Леся Українка "Бояриня"' | Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1' | Херсонська' | 1 місце | |
12 | Шевчук Іван Сергійович' | 8-9' | Леся Українка "Бояриня"' | Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1' | Херсонська' | 1 місце | |
13 | 'Безугла Олександра Валеріївна, Каюда Ілля Дмитрович' | '10-11' | 'уривок із драматичної поеми "Бояриня"' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | 1 місце | |
14 | 'театральний колектив «Імітація»' | 'Студент' | 'Леся Українка «Бояриня»' | 'Коломийський індустріально-педагогічний коледж' | 'Івано-Франківська' | 1 місце | |
15 | Кравченко Олександр | 8-9' | Червонодібровський НВК, с. Червона Діброва | Чернівецька' | 1місце | ||
16 | Коптяєва Анастасія Юріївна, Мамедов Вагіф Алік огли,Махницький Олександр Сергійович, Пожар Олександр Анатолійович,Рустамов Ельшад Ольшанович' | Студент' | Двоє в зруйнованому Храмі кохання' | Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ' | Дніпропетровська' | 2 місце | |
17 | Нестерук Олександр Володимирович' | 10-11' | Леся Українка. Уривок з драми-феєрії "Лісова пісня"' | Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' | Херсонська' | 2 місце | |
18 | Аніканова Вікторія Анатоліївна' | 10-11' | Леся Українка. Уривок із драми-феєрії "Лісова пісня"' | Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' | Херсонська' | 2 місце | |
19 | Реуцька Юлія Сергіївна, Улитич Михайло Віталійович' | 10-11' | "Лісова пісня"(уривок)' | Діанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів волноваської районної роди Донецької області' | Донецька область, Волноваський район' | 2 місце | |
20 | Коробка Владислава, Муценко Кирило, Валкова Наталія, Літвінов Владислав' | 10-11' | Леся Українка "Королівна"' | Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Балаклійської районної ради Харківської області' | Харківська' | 3 місце | |
21 | 'Костіна Анастасія Сергіївна, Хавіков Микита Сергійович' | '10-11' | 'уривок із драми- феєрії "Лісова пісня" Лесі Українки' | 'Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Авдіївської міської ради Донецької області' | 'Донецька' | 3 місце | |
22 | Макрушина Діана Валеріївна' | 10-11' | Леся Українка "В’язень"' | Курилівський ліцей Куп’янської районної ради' | Харківська' | Подяка | |
23 | Ткачова Лілія Вікторівна' | 10-11' | Леся Українка "В’язень"' | Курилівський ліцей Куп’янської районної ради Харківської області' | Харківська' | Подяка | |
24 | Гопко Валерія Віталіївна, Майструк Олександр Сергійович' | 10-11' | «Лісова пісня»' | Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №16 ім. В. Левицького' | Тернопільська' | Подяка | |
25 | Сулейманов Віталій, Сердюк Діана' | 10-11' | "Лісова пісня"' | Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' | Донецька' | Подяка | |
26 | Стрілець Алла, Шевченко Катерина,Аблякімов Давид,Потапенко Олександр | "Лісова пісня"' | Новотроїцький НВК І-ІІІ ст - гімназія | Херсонська обл | І місце | ||
27 | Колектив "Організатори дозвілля" | "Сліпець" | Луцький Палац учнівської молоді | Волинська' | 1 місце |
|
НОМІНАЦІЯ «МАЛЮНОК» | ||||
№ з/п | Прізвище, ім'я, по батькові учасника | Вікова категорія | Назва навчального закладу | Місце | |
1 | 'Григорова Тетяна Олександрівна' | '1-4' | 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' | 1 місце заочно | |
2 | 'Ляшок Кароліна Олексіївна' | '5-7' | Хлібодарівський навчально-виховний комплекс', 'Волноваський р-н с.Хлібодарівка' | 1 місце | |
3 | 'Білорус Христина Ігорівна' | 'Студент' | 'Галицький коледж імені В`ячеслава Чорновола' | 1 місце заочно | |
4 | 'Больмот Анна' | '10-11' | 'Смілянський НВК "Ліцей - ЗОШ І-ІІІ ступенів "Лідер"' | 1 місце заочно | |
5 | 'Влад Маргарита' | 'Студент' | 'Державний вищий навчальний заклад "Чернівецький політехнічний коледж"' | 1 місце заочно | |
6 | 'Дюбіна Надія Сергіївна' | '8-9' | 'Комунальний навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' | 1 місце заочно | |
7 | 'Климович Софія Ігорівна' | '10-11' | 'Тернопільська загальноосвітня школа I - III ступенів № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області' | 1 місце заочно | |
8 | 'Коваленко Андрій Михайлович' | 'Студент' | 'Відокремлений структурний підрозділ Національного авіаційного університету Слов’янський коледж Національного авіаційного університету' | 1 місце заочно | |
9 | 'Ковтун Карина Віталіївна' | 'Студент' | 'Дніпровський політехнічний коледж' | 1 місце заочно | |
10 | 'Мамедова Марія Рафаілівна' | 'Студент' | 'Новокаховський приладобудівний технікум' | 1 місце заочно | |
11 | 'Мандрик Каріна' | '5-7' | 'Навчально – виховний комплекс «Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»' | 1 місце заочно | |
12 | 'Мікоша Максим Олександрович' | '1-4' | 'Комунальний навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' | 1 місце заочно | |
13 | 'Навроцький Мирослав Сергійович' | 'Студент' | 'Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба' | 1 місце заочно | |
14 | 'Онасенко Яна Юріївна' | '5-7' | 'Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3' | 1 місце заочно | |
15 | 'Парчевська Дарина Дмитрівна' | '10-11' | 'Спеціалізована школа №118 "Всесвіт" з поглибленим вивченням європейських мов' | 1 місце заочно | |
16 | 'Пастух Світлана Юріївна' | 'Студент' | 'Національний університет біоресурсів і природокористування України' | 1 місце заочно | |
17 | 'Пінчук Віктор Вікторович' | 'Студент' | 'Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' | 1 місце заочно | |
18 | 'Подзіна Анна Сергіївна' | '8-9' | 'Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Добропільської міської ради Донецької області' | 1 місце заочно | |
19 | 'Рабинчук Яна Олександрівна' | 'Студент' | 'Вінницький транспортний коледж' | 1 місце заочно | |
20 | 'Савченко Карина Вікторівна' | '10-11' | 'Марківський професійний аграрний ліцей' | 1 місце заочно | |
21 | 'Сауляк Анна Андріївна' | 'Студент' | 'Буковинський державний медичний університет' | 1 місце заочно | |
22 | 'Селіна Віола Олегівна' | '5-7' | 'Красноградський навчально-виховний комплекс № 2' | 1 місце заочно | |
23 | 'Сліпченко Анастасія Миколаївна' | '10-11' | 'Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' | 1 місце заочно | |
24 | 'Тацинець Юлія Василівна' | '8-9' | 'Плав'я-Вадрусівський НВК "ЗОШ І-ІІст. - ДНЗ"' | 1 місце заочно | |
25 | 'Челпан Ірина Миколаївна' | 'Студент' | 'Вінницький транспортний коледж' | 1 місце заочно | |
26 | 'Шеліхевич Вікторія Іванівна, Тугарова Єлизавета Юріївна' | '1-4' | 'Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області' | 1 місце заочно | |
27 | 'Яндович Олена Володимирівна' | '10-11' | 'Помічнянська загальноосвітня школа I-III ступенів №3' | 1 місце заочно | |
28 | Белекчій Марія | 5-7 | Одеса | 1 місце заочно | |
29 | Бикова Тетяна | 10 | Одеса | 1 місце заочно | |
30 | Ковальова Аліна | студент | 1 місце заочно | ||
31 | Космачева Олександра Олександрівна' | 10-11' | Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.В. Щепкіна Харківської районної ради Харківської області' | 1 місце заочно | |
32 | Лисенко Ганна | 5-7 | Одеса | 1 місце заочно | |
33 | Радіонов Андрій | студент | Одеса | 1 місце заочно | |
34 | Стрельчук Анастасія | 11 | Чернівці | 1 місце заочно | |
35 | Стефанюк Олексій | 1-4 | Розсошенська гімназія, Полтавської обл. | 2 місце заочно | |
36 | Хотинська Анжеліка | 7 | Волноваха | 1 місце заочно | |
37 | Шафран Лідія | 8 | 1 місце заочно | ||
38 | Чимпоєш Максим | 1-4' | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери | 1 місце заочно | |
39 | Василевич Альона | 8 | Кірогоград | 1 місце заочно | |
40 | 'Коцур Анастасія' | '1-4' | 'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області' | 1 місце заочо | |
41 | 'Краснопера Софія Сергіївна' | 'Студент' | 'Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету' | 1 місце заочо | |
42 | 'Нестеренко Валентина Ігорівна' | '10-11' | Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 1 місце зіочно | |
43 | 'Бабенко Валентина Юріївна' | 'Студент' | 'Відокремлений структурний підрозділ Київський індустріальний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури' | 2 місце заочно | |
44 | 'Білянський Максим Дмитрович' | '1-4' | 'Комунальний навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' | 2 місце заочно | |
45 | 'Бурцева Ганна Андріївна' | '8-9' | 'КЗ "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області"' | 2 місце заочно | |
46 | 'Горюшко Поліна Олегівна' | '10-11' | 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | 2 місце заочно | |
47 | 'Дідюра Ангеліна Віталіївна' | '10-11' | 'Валер'янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області' | 2 місце заочно | |
48 | 'Добровольська Ольга Андріївна' | 'Студент' | 'Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' | 2 місце заочно | |
49 | 'Добровольська Ольга Андріївна' | 'Студент' | 'Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' | 2 місце заочно | |
50 | 'Древаль Катерина' | '8-9' | 'Центр дитячої та юнацької творчості' | 2 місце заочно | |
51 | 'Євдокімова Аліна Віталіївна' | '1-4' | 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' | 2 місце заочно | |
52 | 'Климишин Христина Андріївна' | '10-11' | 'Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького Тернопільської міської ради Тернопільської області' | 2 місце заочно | |
53 | 'Ковальова Софія Олександрівна' | '1-4' | 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' | 2 місце заочно | |
54 | 'Кондрашова Діана' | '1-4' | 'Розливенська ЗОШ І -ІІІ ступенів' | 2 місце заочно | |
55 | 'Курінна Анастасія Сергіївна' | '8-9' | 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | 2 місце заочно | |
56 | 'Лебедєва Юлія' | '1-4' | 'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області' | 2 місце заочно | |
57 | 'Левіна Кароліна Олександрівна' | '1-4' | 'Комунальний навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' | 2 місце заочно | |
58 | 'Пилипак Євгенія Сергіївна' | '1-4' | 'Новостепанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' | 2 місце заочно | |
59 | 'Скрипниченко Христина Анатоліївна' | '8-9' | 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Авдіївської міської ради Донецької області' | 2 місце заочно | |
60 | 'Сосновський Даниїл' | '8-9' | 'Центр дитячої та юнацької творчості' | 2 місце заочно | |
61 | 'Стасюлевич Софія Олександрівна' | '5-7' | 'Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Сєвєродонецька Луганської області' | 2 місце заочно | |
62 | 'Удод Олександра Сергіївна' | '5-7' | 'Роздольненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Великоновосілківської районної ради Донецької області' | 2 місце заочно | |
63 | 'Шотропа Богдана Ігорівна' | '5-7' | 'Глибоцька гімназія' | 2 місце заочно | |
64 | Айдаєва Софія | 7 | Волноваха | 2 місце заочно | |
65 | Колос Едуард | 6 | Волноваха | 2 місце заочно | |
66 | Костенко Ольга | 7 | Одеса | 2 місце заочно | |
67 | куба віталіна | 4 | Чернівці | 2 місце заочно | |
68 | Маслєніков Олександр | 1-4' | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери | 2 місце заочно | |
69 | Чимпоєш Ганна | 1-4' | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери | 2 місце заочно | |
70 | Маслєніков Микола | 1-4' | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери | 2 місце заочно | |
71 | Ткаченко Наталія | 8-9 | 2місце заочно | ||
72 | Чудак Мілена | 5-7 | Одеса | 2місце заочно | |
73 | 'Андрущенко Валерія Віталіївна' | '5-7' | 'Германівська гімназія Обухівської районної ради Київської області' | 3 місце заочно | |
74 | 'Васіна Катерина Романівна' | '10-11' | 'Марківський професійний аграрний ліцей' | 3 місце заочно | |
75 | 'Гітченко Аріна Станіславівна' | '5-7' | 'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29' | 3 місце заочно | |
76 | 'Гросул Юлія Анатоліївна' | '10-11' | 'Мигіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради Миколаївської області' | 3 місце заочно | |
77 | 'Дибтан Світлана Сергіївна' | '10-11' | 'ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"' | 3 місце заочно | |
78 | 'Єфименко Микита Олександрович' | '5-7' | 'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29' | 3 місце заочно | |
79 | 'Кирилович Ірина Іванівна' | '8-9' | 'Томашгородська загальноосвітня школаІ-ІІст.№3 Рокитнівської районної ради Рівненської області' | 3 місце заочно | |
80 | 'Кошова Уляна Миколаївна' | '5-7' | 'Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області' | 3 місце заочно | |
81 | 'Левчук Карина' | '1-4' | 'Центр дитячої та юнацької творчості' | 3 місце заочно | |
82 | 'Лещенко Владислав' | '8-9' | 'Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів' | 3 місце заочно | |
83 | 'Малофій Євгеній' | '8-9' | 'Глибоцька гімназія' | 3 місце заочно | |
84 | 'Мартіян Альона Володимирівна' | '5-7' | 'Роздольненська ЗОШ І-ІІІ ст. Великоновосілківської райради Донецької обл' | 3 місце заочно | |
85 | 'Мельниченко Софія Віталіївна' | '1-4' | 'Шепетівський навчально-виховний комплекс №3 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою"' | 3 місце заочно | |
86 | 'Нестеренко Вікторія Сергіївна' | 'Студент' | 'Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' | 3 місце заочно | |
87 | 'Печений Марк Юрійович' | '5-7' | 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' | 3 місце заочно | |
88 | 'Просол Ірина Олександрівна' | '10-11' | 'Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 імені Героя України Березняка Є. С,' | 3 місце заочно | |
89 | 'Рубан Ілля Романович' | '5-7' | 'Комунальний навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)"' | 3 місце заочно | |
90 | 'Руда Поліна Володимирівна' | '5-7' | 'Комунальна організація (установа, заклад) Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом' | 3 місце заочно | |
91 | 'Ружилович Олександра Олександрівна' | '8-9' | 'Лавочненська ЗОШ І - ІІ ст. №2' | 3 місце заочно | |
92 | 'Семенець Еріка' | '1-4' | 'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області' | 3 місце заочно | |
93 | 'Семенова Євгенія Артурівна' | '8-9' | 'Містківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' | 3 місце заочно | |
94 | 'Солов'ян Любов Сергіївна' | '10-11' | Федорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів | 3 місце заочно | |
95 | 'Тренбач Каріна Ігорівна' | '8-9' | 'Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Бахмутської міської ради Донецької області' | 3 місце заочно | |
96 | 'Ходачок Ірина Ігорівна' | '5-7' | вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст, магістр технологічної освіти' | 3 місце заочно | |
97 | 'Черкасова Олександра' | '1-4' | 'Старобільська загальноосвітня школа І ступеня №2' | 3 місце заочно | |
98 | 'Чинська Аліна Дмитрівна' | '5-7' | 'Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Авдіївської міської ради Донецької області' | 3 місце заочно | |
99 | 'Шевченко Ангеліна Андріївна' | '8-9' | 'Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2' | 3 місце заочно | |
100 | Арамян Татевік | Студент' | 3 місце заочно | ||
101 | Зінська Ірина | студент | Одеса | 3 місце заочно | |
102 | Колосов Даніїл | 8-9 | 3 місце заочно | ||
103 | Манітенко Максим | 3 | Одеса | 3 місце заочно | |
104 | Осадчук Вікторі | студент | 'Державний навчальний заклад "Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище"' | 3 місце заочно | |
105 | Полєжаєва Яна Іванівна' | 10-11' | Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені П.В. Щепкіна Харківської районної ради Харківської області' | 3 місце заочно | |
106 | Поросолова Юлія | 8-9 | 3 місце заочно | ||
107 | Романюк ольга | 1-4 | 3 місце заочно | ||
108 | Бікір Данило | 1-4' | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери | 3 місце заочно | |
109 | Чикуленко Владислав | 1-4' | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери | 3 місце заочно | |
110 | 'Гойда Наталія Сергіївна' | '8-9' | 'Бучацький ліцей' | подяка заочно | |
111 | 'Городнича Карина Дмитрівна' | '8-9' | 'Новопетриківська загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів' | подяка заочно | |
112 | 'Гуля Діана Валеріївна' | '5-7' | 'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29' | подяка заочно | |
113 | 'Гуля Діана Валеріївна' | '5-7' | 'Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29' | подяка заочно | |
114 | 'Івончак Олеся Олександрівна' | '8-9' | 'Сторожинецька ЗОШ I-II ступенів №3' | подяка заочно | |
115 | 'Міліян Віталіна Віталіївна' | '5-7' | 'Сторожинецька ЗОШ I-II ступенів №3' | подяка заочно | |
116 | 'Помиляйко Ельвіра Романівна' | '10-11' | 'Комунальна організація (установа, заклад) Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом' | подяка заочно | |
117 | 'Попова Катерина Романівна' | '1-4' | 'Піщанський навчально - виховний комплекс' | подяка заочно | |
118 | 'Ремез Валерія Романівна' | '5-7' | 'Чкалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області' | подяка заочно | |
119 | 'Ремінна Катерина Андріївна' | '8-9' | 'Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 м. Сєвєродонецька Луганької області' | подяка заочно | |
120 | 'Скороход Поліна Сергіївна' | '5-7' | 'Золотівська багатопрофільна гімназія' | подяка заочно | |
121 | 'Софіч Аліна Олександрівна' | '5-7' | 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' | подяка заочно | |
122 | 'Хода Кіра Андріївна' | '5-7' | 'Навчально-виховний комплекс "Ліцей із ЗШ і-ІІІ ступенів" Костянтинівської міської ради' | подяка заочно | |
123 | Андрушина Карина | 10 | Одеса | подяка заочно | |
124 | Воронюк Юлія | 4 | Одеса | подяка заочно | |
125 | Єнта Марія | 8 | Херсон | подяка заочно | |
126 | Підгорна Марія | 5 | Одеса | подяка заочно | |
127 | Шахматова Софія | 5 | Донецьк | подяка заочно | |
128 | Юдін Олександр | 7 | Авдіївка | подяка заочно | |
129 | 'Вітів Христина Романівна' | '8-9' | 'Сколівський районний будинок дитячої та юнацької творчості' | Подяка заочно | |
130 | 'Власенко Софія Романівна' | '5-7' | 'НВК "Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів" м. Костянтинівки Донецької області' | Подяка заочно | |
131 | 'Жиленко Ангеліна Олександрівна' | '5-7' | 'Золотівська філія Попаснянської ДШМ' | Подяка заочно | |
132 | 'Звягінцева Анастасія' | '5-7' | 'Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області' | Подяка заочно | |
133 | 'Ковальова Катерина Денисівна' | 'Студент' | 'Український Державний Униіверситет Залізничного Транспорту' | Подяка заочно | |
134 | 'Кройтор Марина Миколаївна' | '8-9' | 'Глибоцька гімназія' | Подяка заочно | |
135 | 'Майоров Олександр Романович' | '5-7' | 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | Подяка заочно | |
136 | 'Машталер Діана Ігорівна' | '10-11' | 'Тернопільська загальноосвітня школа I - III ступенів № 20 Тернопільської міської ради Тернопільської області' | Подяка заочно | |
137 | 'Погребняк Альбіна Олександрівна' | '5-7' | 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | Подяка заочно | |
138 | 'Торсукова Марія В'ячеславівна' | '5-7' | 'Великоновосілківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2' | подяка заочно | |
139 | 'Шевченко Катерина Едуардівна' | '5-7' | 'Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №15 Слов'янської міської ради Донецької області' | подяка заочно | |
140 | 'Шейко Карина Сергіївна' | '5-7' | 'Лиманський навчально-виховний комплекс "гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"' | подяка заочно | |
141 | Згодько Анастасія, Зелінська Анастасія | Гуманітарна гімназія №1, Вінницька | 1 місце | ||
142 | Колесова Марія | Гуманітарна гімназія №1, Вінницька | подяка | ||
143 | Лежавська Альона | КЗ "Слоутський НВК "Волошка",Сумська обл. | 1 місце | ||
144-145 | Шакотько Марина, Довгопола Анна | КЗ "Слоутський НВК "Волошка",Сумська обл. | подяка | ||
146-147 | Хандій Діана, Анцибор Віталіна | Заліщицька державна гімназія, Тернопільська обл. | 1 місце | ||
148 | Тригубка Марія (декламування) | Новотроїцька НВК "зош І-ІІІ ст. - гімназія", Херсонська | 1 місце | ||
|
НОМІНАЦІЯ «Науково-пошукова робота» | ||||||
№ з/п | Прізвище, ім'я, по батькові учасника | Вікова категорія | Назва твору | Назва навчального закладу | Область | Місце | |
1 | 'Білуха Олена Андріївна' | 'Студент' | 'ЕКЗИСТЕНЦІЙНІ МОТИВИ В ПОЕЗІЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ТА ЕМІЛІ ДІКІНСОН' | 'Чорноморський національний університет імені Петра Могили' | Миколаївська'' | 1 місце заочно | |
2 | Вінник Аліна Олександрівна' | 10-11' | "Роль метафор у циклі "Подорож до моря" Лесі Українки"' | Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' | Харківська' | 1 місце заочно | |
3 | Демчук Ольга Анатоліївна' | Студент' | Імагологічна парадигма єгипетського тексту Лесі Українки' | Національний університет "Острозька академія"' | Рівненська' | 1 місце заочно | |
4 | Лободенко Каміла Олександрівна' | 10-11' | "Леся Українка: у пошуках жіночого щастя"' | Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' | Харківська' | 1 місце заочно | |
5 | Постнікова Владислава Сергіївна' | 10-11' | "Леся Українка - зразок мужності й праці для народу"' | Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' | Харківська' | 1 місце заочно | |
6 | Шило Анна Сергіївна' | 10-11' | "Специфіка використання звертань у поезіях Лесі Українки (на матеріалі збірки "Лірика. Драми")"' | Красноградський НВК №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' | Харківська' | 1 місце заочно | |
7 | Палійчук Олександра Юріївна' | 10-11' | Використання міфічних образів у творах Лесі Українки.' | Коломийський НВК № 9 " Школа- природничо-математичний ліцей"' | Івано-Франківська' | 2 місце заочно | |
8 | Смірнов Денис Едуардович' | Студент' | Не тільки геній слова: педагогічні погляди та освітня діяльність Лесі Українки' | Державний заклад "Луганський національній університет імені Тараса Шевченка"' | Луганська' | 2 місце заочно | |
9 | Филь Софія Володимирівна' | 10-11' | Біографія душі Лесі Українки' | Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.І.Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області' | Харківська' | 2 місце заочно | |
10 | Цюзь Катерина Олександрівна' | Студент' | Польсько-українська рецепція образу Криму: імагологічний аспект (на матеріалі збірки «Кримські сонети» Адама Міцкевича та циклу «Кримські спогади» Лесі Українки)' | Національний університет "Острозька академія"' | Рівненська' | 2 місце заочно | |
11 | 'Галиця Дар'я Геннадіївна' | '10-11' | '«Специфіка жанру поезії в прозі у творі Л.Українки «Твої листи завжди пахнуть зів’ялими»' | '«Маріупольський навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа №14» Маріупольської міської ради Донецької області»' | Донецька'' | 3 місце заочно | |
12 | Бабенко Валентина Юріївна' | Студент' | Гендерний аспект жіночої ролі у світогляді і творчості Лесі Українки' | Відокремлений структурний підрозділ Київський індустріальний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури' | Київська' | 3 місце заочно | |
13 | Хім'як Антон Русланович' | 10-11' | "Лісова пісня" Лесі Українки на театральній сцені історичний та культурологічний аспекти' | Тернопільська Українська гімназія імені Івана Франка' | Тернопільська' | 3 місце заочно | |
14 | школа молодого журналіста' | 10-11' | Кохання Лесі Українки: страждання чи щастя?' | ДНЗ "Сєвєродонецьке ВПУ"' | Луганська' | 3 місце заочно | |
15 | Кожевнікова Ліана | Студент' | 3 місце заочно | ||||
|
НОМІНАЦІЯ «ТВІР» | ||||||
№ з/п | Прізвище, ім'я, по батькові учасника | Вікова категорія | Назва твору | Назва навчального закладу | Область | Місце | |
1 | 'Кольба Роман Іванович' | '5-7' | 'Змагаймось за нове життя!' | 'Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №2' | 'Тернопільська' | 1 місце заочно | |
2 | 'Медвєдєва Світлана Олксандрівна' | '8-9' | 'Пошуки готовності міни "життя за життя" у вірші Лесі Українки "Мріє, не зрадь!.""' | 'Степанівська ЗОШ I-IIIст. Олександрівського району Донецької області' | Донецька'' | 1 місце заочно | |
3 | Сітало Анастасія Вадимівна' | Студент' | А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю! Леся Українка' | Дніпровський політехнічний коледж' | Дніпропетровська' | 1 місце заочно | |
4 | Соколова Катерина Сергіївна' | 10-11' | Паперова розмова' | Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' | Донецька' | 1 місце заочно | |
5 | Шпак Тарас Сергійович' | Студент' | Новела "Про маленьку велику Людину"' | Донецький юридичний інститут МВС України' | Дніпропетровська' | 1 місце заочно | |
6 | Тарасенко Анастасія | 10-11 | Королеви Фентезландії | 1 місце заочно | |||
7 | Біла Гання | 5 клас | Диптих "Душа фортепіано, душа болю" | 1 місце заочно | |||
8 | Гончарова Ірина | Я жива | 1 місце заочно | ||||
9 | Проскурня Маргарита | 10 | Донецьк | 1 місце заочно | |||
10 | 'Артеменко Катерина Андріївна' | '10-11' | '«А в серці тільки ти, єдиний мій коханий рідний краю!»' | 'Каховська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Каховської міської ради Херсонської області' | Херсонська | 2 місце заочно | |
11 | 'Кернична Софія Іванівна' | '5-7' | 'Сміливий Роман' | 'Бучацька ЗОШ I-III ступенів №2,' | 'Тернопільська' | 2 місце заочно | |
12 | 'Миндзя Валерія Русланівна' | '5-7' | '«Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!»' | 'Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Новокаховської міської ради Херсонської області' | Херсонська'' | 2 місце заочно | |
13 | 'Паласевич Вікторія Миколаївна' | '8-9' | 'Кримські мандрівки Лесі Українки' | 'Дрогобицька гімназія імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області' | Львівська'' | 2 місце заочно | |
14 | 'Чухрай Анастасія Дмитрівна' | '8-9' | 'твір (поезія)' | 'Явкинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' | Миколаївська'' | 2 місце заочно | |
15 | Барабаш Микола Миколайович' | 8-9' | А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю! (Есе)' | Шандриголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради Донецької області' | Донецька' | 2 місце заочно | |
16 | Гребенчук Максим Володимирович' | 10-11' | "А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!"' | Глушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куп'янської районної ради Харківської області' | Харківська' | 2 місце заочно | |
17 | Калініна Вікторія Сергіївна' | Студент' | На крилах пісень' | ДЗ "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка "' | Луганська' | 2 місце заочно | |
18 | Коробська Анастасія Володимирівна' | 10-11' | Цикл поезій' | Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2' | Дніпропетровська' | 2 місце заочно | |
19 | Коромислова Ксенія Андріївна' | 8-9' | "Спасибі, що пам'ятаєте"' | Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням предметів філологічного і природничо-математичного циклів' | Херсонська' | 2 місце заочно | |
20 | Левицький Богдан Валерійович' | 10-11' | "Прийдешність бачу я, віки потомні. Мені ввижається, як в тихім ріднім колі старий дідусь навча своїх онуків..."' | Криворізький навчально-виховний комплекс № 35 Загальноосвітня школа I-III ступенів - Багатопрофільний ліцей Імпульс' | Дніпропетровська' | 2 місце заочно | |
21 | Марчишин Анатолій Андрійович' | 10-11' | " Дивовижний сон"' | Голопристанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів' | Херсонська' | 2 місце заочно | |
22 | Сивак Марія Олегівна' | 8-9' | Епістолярна спадщина Лесі Українки і мовленнєвий етикет українського народу' | Тернопільська загальноосвітня школа I-III ступенів №24 Тернопільської міської ради Тернопільської області' | Тернопільська' | 2 місце заочно | |
23 | Трут Ольга Андріївна' | 10-11' | "Лист жінці і поетесі, сильній духом"' | Тернопільська класична гімназія Тернопільської міської ради Тернопільської області' | Тернопільська' | 2 місце заочно | |
24 | Чопенко Микита Станіславович' | Студент' | "Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя"' | Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' | Херсонська область' | 2 місце заочно | |
25 | Швець Юлія Олександрівна' | 10-11' | Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!' | Золотоколодязянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області' | Донецька' | 2 місце заочно | |
26 | Тарасенко Анастасія | 10-11 | Єдиний мій, коханий рідний краю!' | 2 місце заочно | |||
27 | Ганага Анна | Студент' | 2 місце заочно | ||||
28 | Друзд Влада | 10 | Київ | 2 місце заочно | |||
29 | Гуцол Варвара | 10 | Кривий Ріг | 2 місце заочно | |||
30 | Сарапанюк Юлія | 9 | Херсон | 2 місце заочно | |||
31 | 'Крижановська Юлія Володимирівна' | '5-7' | 'Пригоди двох хлопчиків' | 'Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №2' | 'Тернопільська' | 3 місце заочно | |
32 | 'Лапко Руслана Сергіївна' | '8-9' | '"Я вийду сама проти бурі і стану, - поміряєм силу!" (Леся Українка)' | 'Сільницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області' | Вінницька'' | 3 місце заочно | |
33 | 'Порхавка Діана Ярославівна' | '5-7' | 'Мудре рішення' | 'Бучацька загальноосвітня школа I-III ступенів №2' | 'Тернопільська' | 3 місце заочно | |
34 | 'Самоненко Ліана Олександрівна' | '8-9' | '"Я - українка!"' | 'Білозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 14 Добропільської міської ради' | Донецька'' | 3 місце заочно | |
35 | Крамар Марина Андріївна' | 8-9' | " Я в серці маю те, що не вмирає... "' | Германівська гімназія Обухівської районної ради Київської області' | Київська' | 3 місце заочно | |
36 | Кузьмичев Богдан Віталійович' | 10-11' | "А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!"' | Андріївська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області' | Харківська' | 3 місце заочно | |
37 | Манойло Ольга Олександрівна' | 10-11' | А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю! (Леся Українка)' | Новогродівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Новогродівської міської ради Донецької області' | Донецька' | 3 місце заочно | |
38 | Найдьон Діана Максимівна' | 10-11' | «Мріє не зрадь, я так довго до тебе тужила…»' | Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3' | Дніпропетровська' | 3 місце заочно | |
39 | Падашуля Данило Владиславович' | Студент' | Берімось краще до роботи, Змагаймось за нове життя! Леся Українка' | Дніпровський політехнічний коледж' | Дніпропетровська' | 3 місце заочно | |
40 | Сіра Дар'я Олександрівна' | 8-9' | «Завжди терновий вінець буде кращим, ніж царська корона»' | Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3' | Дніпропетровська' | 3 місце заочно | |
41 | Ушкварок Альона Олександрівна' | 10-11' | "Я вийду сама проти бурі і стану, - поміряєм сил!"' | Серпневий навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області' | Харківська' | 3 місце заочно | |
42 | Шарко Катерина Олександрівна' | 8-9' | "А в серці тільки ти, Єдиний мій, коханий рідний краю!"' | Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Авдіївської міської ради Донецької області' | Донецька' | 3 місце заочно | |
43 | Золото Кирило | 10-11 | А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!' | Новопетриківська ЗОШ1-3 ступенів | Донецька область | 3 місце заочно | |
44 | Вялик Вікторія Володимирівна | 10-11 | А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!' | 3 місце заочно | |||
45 | Михайлов Владислав | Студент' | 3 місце заочно | ||||
46 | Артюхова Вікторія | Студент' | 3 місце заочно | ||||
47 | Каплун Діана | Студент' | Харків | 3 місце заочно | |||
48 | Стужко Ілона | Студент' | Харків | 3 місце заочно | |||
49 | Залогін Марина | Студент' | Діпроп держ унів внутріш справ | Дніпро | 3 місце заочно | ||
50 | Власова Юлія | 11 | Донецьк | 3 місце заочно | |||
51 | Бичкова Владислава | 11 | Донецьк | 3 місце заочно | |||
52 | Петкова Світлана | 11 | Одеса | 3 місце заочно | |||
53 | Личана Дарія | Першотравенськ | 3 місце заочно | ||||
54 | Гордєєва Поліна | 9 | Суми | 3 місце заочно | |||
55 | Токмань Данило | 9 | Донецьк | 3 місце заочно | |||
56 | 'Ватаманеску Валерія Олегівна' | '8-9' | 'твір (поезія)' | 'Явкинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів' | Миколаївська'' | 3місце заочно | |
57 | 'Голуб Анастасія Романівна' | '8-9' | 'Буря в душі' | 'Світильнянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"' | Київська обл.'' | 3 місце заочно | |
58 | 'Кравченко Вікторія Валеріївна' | '10-11' | '"У дрімоті світять бірюзою...", "Заблукала у лісі весна", "Лесі Українці"' | 'Перша міська гімназія Черкаської міської ради' | Черкаська'' | 3 місце заочно | |
59 | 'Куц Марія Сергіївна' | '8-9' | 'Про що ти думаєш? - Про прийдешність?' | 'Одеський економічний ліцей Одеської міської ради Одеської області' | 'Одеська' | 3 місце заочно | |
60 | 'Лещенко Анна Сергіївна' | '8-9' | '"Мої вірші"' | 'Піддубненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоновосілківської РДА' | Донецька'' | Подяка | |
61 | 'Сербул Анастасія Андріївна' | '8-9' | '"Дівчина Вкраїна", "Народ, який нікому не зламати", "Місто, що в серці"' | 'Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №75' | Дніпропетровська'' | Подяка | |
62 | Богдан Анастасія Анатоліївна' | 8-9' | "Буковинські зустрічі"' | Глибоцький ліцей' | Чернівецька' | Подяка | |
63 | Бондаренко Вікторія Олегівна' | Студент' | Дивний сон' | Відокремлений підрозділ "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка"' | Луганська' | Подяка | |
64 | Лотоцька Тетяна Олександрівна' | 8-9' | «Україна – це ми»' | Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3' | Дніпропетровська' | Подяка | |
65 | Сухорада Ярослав Сергійович' | 8-9' | Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя!' | Писарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новопсковської районної ради Луганської області' | Луганська' | Подяка | |
66 | 'Ходова Крістіна Олегівна' | '10-11' | 'Лист до улюбленого поета' | 'Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс Сватівська загальноосвітня школа І ступеня - гімназія"' | Луганська'' | Подяка заочно | |
67 | Д'яченко Марія Максимівна' | Студент' | "Я вийду сама проти бурі і стану - поміряєм силу"' | Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету' | Херсонська область' | Подяка заочно | |
68 | Огородник Максим Сергійович' | Студент' | Я вийду сама проти бурі І стану, – поміряєм силу!' | ДНЗ "Чортківське ВПУ"' | Тернопільська' | Подяка заочно | |
69 | Акулова Анастасія | Студент' | Харків | Подяка заочно | |||
70 | Волотка Софія | Студент' | Харків | Подяка заочно | |||
71 | Вожжова Єлизавета | Студент' | Харків | Подяка заочно | |||
72 | Ждан Крістіна | Студент' | "Про що ти думаєш…." | Ростов-на-Дону | Росія | 1 місце заочно | |
73 | Сириця Валерія | Студент' | Харків | Подяка заочно | |||
74 | Гладченко Анастасія | 8-9 | «Геніальність i сила духу» | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | 3 місце заочно | |
75 | Лук’янченко Катерина | 8-9 | «Моя леся » | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | 3 місце заочно | |
76 | Процак Олександр | 8-9 | «Моя леся » | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | Придністровська Молдавська Республіка , м.Бендери, | 3 місце заочно | |
77 | Чищенко Карина | 8-9 | Лист до Мавки | Новотроъцький НВК "зош І-ІІІст.-гімн" Херсонська обл. | Херсонська обл. | 1 місце заочно | |