Студенти

Номінація «Аудіовізуальний твір»


Конкурс "Змагаймось за нове життя" 2020. Номінація "Аудіовізуальний твір". Назва роботи - "На крилах кохання". Автори - учні ІІІ курсу Полтавського професійного ліцею Лось Олександра та Стародубцева Анастасія. Керівник - викладач української мови і літератури Дуброва Н. О. Леся Українка пізнала кохання в усіх його проявах: вона страждала від нерозділеної любові і мріяла про щасливе сімейне життя, була обожнюваною і мала дружні стосунки, які перейшли в ніжне кохання. Можливо, хтось подумає, що в цієї тендітної жінки душевних страждань було більше, ніж радісних почуттів, але це не так. Кохання, яким би воно не було, завжди підіймало Лесю на свої крила, давало життєві сили і надихало на створення безсмертних поетичних шедеврів.

Опубликовано Natali Dubrova Четверг, 6 февраля 2020 г.

Лось Олександра та Стародубцева Анастасія

Конкурс "Змагаймось за нове життя" 2020р. Номінація "Аудіовізуальний твір" ("Леся Українка і Крим"). Підготувала студентка Факультету філології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Палійчук Євгенія Дмитрівна. Керівник: Мафтин Наталія Василівна доктор філологічних наук, професор.

Опубликовано Женей Палійчук Вторник, 18 февраля 2020 г.

Палійчук Євгенія, Прикарпатський нац. універ. ім. В.Стефаника

Всеукраїнський конкурс імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя", присвячений Лесі Українці. Номінація «Аудіовізуальний твір» "...Подумки з вами я дуже часто спілкуюсь..." Робота здобувачів освітніх послуг Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Степана Коновчука та Казаряна Армана. Викладач: Юлія Леонтіївна Філіп

Опубликовано Юліей Філіп Вторник, 18 февраля 2020 г.

Коновчук С., Казарян А., Чернівецьке ВПУ

Контакти з організаторами

Телефон - (050) 1900-887 (050) 1900-887
Емейл - konkurs_lesya@ukr.net konkurs_lesya@ukr.net